دسته‌بندی نشده

بازی Return to Monkey Island به ریشه‌هایش پایبند خواهد ماند

یکی از غیرمنتظره‌ترین و البته جذاب‌ترین اخباری که صنعت ویدیو گیم با آن مواجه شد زمانی بود که اعلام شد نسخه جدیدی از مجموعه بازی Monkey Island در دست ساخت است و با نام بازی Return to Monkey Island منتشر خواهد شد. تقریبا تمام سازندگان نسخه‌های قدیمی روی این نسخه نیز کار می‌کنند و کارگردان اصلی نیز بازگشته تا به ساخت بازی Return to Monkey Island کمک کند.

 

در کنار اعلام ساخت این بازی، گفته شد که داستان دنباله‌ای بر بازی Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge خواهد بود. پس از این اعلامیه سوالات متعددی برای کاربران ایجاد شد: بعد از بازی Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge سه نسخه دیگر از مجموعه منتشر شده بودند، حال بازی Return to Monkey Island چطور می‌خواهد داستان را با سه نسخه دیگر تطبیق دهد؟ و آیا اصلا دنباله مستقیمی بر مجموعه شاهد هستیم یا باید منتظر تجربه یک پیش درآمد باشیم؟

 

 

در واکنش به این سوالات، ران گیلبرت (Ron Gilbert) کارگردان بازی گفت که این عنوان نسبت به ریشه‌ها و داستان اصلی محتاط خواهد بود و به آن‌ها پایند خواهد ماند، پس نیازی به نگرانی از این لحاظ برای طرفداران وجود ندارد. او همچنین گفت Muarry که در بازی The Curse of Monkey Island حضور داشت در نسخه جدید نیز حاضر خواهد بود.

 

بازی Return to Monkey Island در تاریخی نامشخص و در سال 2022 منتشر خواهد شد. هنوز اطلاعاتی در مورد پلتفرم‌های مقصد این عنوان در دست نداریم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *